Pátek 9. června 2023, svátek má Stanislava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pátek 9. června 2023 Stanislava
Foto

Splést si lze samozřejmě i ženu. Na konci roku 2018 jsem potkal výraznou plavovlasou ženu, která mi byla povědomá. Přemýšlel jsem, kam ji zařadit. Po nějaké době - dosud nevím, kde se ve mně ta odvaha vzala - jsem ji oslovil: „Martino, jsi to ty?“

Plavovlasá žena zamrkala leknutím a odpověděla překvapeně: „Ne, ne, já nejsem Martina,“ načež jsem se jí omluvil za spletení a šel jsem si po svých jako legendární pan Hujer.

O chvíli později mě doběhla kolegyně a celá rozesmátá se mě ptala, na co že jsem se to té Kateřiny Brožové ptal, že ta z toho byla úplně mimo.

Foto

Hezkou příhodu vyprávěl houslista Pavel Šporcl. V tramvaji si ho prohlíží holčička a ptá se: "Maminko, znáš toho pána?" Její maminka se na něj podívá a řekne: "Ne." Holčička si ho dál prohlíží a nevzdá to: "Maminko, a není to ten pán, co nám natíral okna?"

Já mám problém s tím, že si mě lidi nepletou. Jsem upovídaná, takže třeba v čekárně u doktora málokdy mlčím. Pak potkám na ulici paní, která se mě zeptá: "Jak to dopadlo?" a já netuším, kde jsem tu ženu potkala a o čem jsme spolu mluvily

I65v61a96n58a 31L75a30n31c77e

24. 5. 2023 21:59

Vy jste jako já, také nevím, kde co vyblekotám a potom nevím, jak mám reagovat.

Foto

Kdybych zapěl já, tak by ten Vietnamec začal mluvit perfektní češtinou. Hezky se to četlo Zdeni.

Vašek

Foto

Děkuji, Vašku. Já jsem ho osvobodila a nezapěla .

I14v82a45n22a 75L55a36n48c75e

24. 5. 2023 12:43

Nejsem sice slavná, ale jsem známá tvář... V pracovní době se potkávám se spoustou lidí, které si ani nepamatuji. A tak: to jsem rád, že vás vidím, mne nepřekvapuje a ted musím předstírat, že si na toho člověka pamatuji.

Minulý týden v nemocnici, dvě zaměstnankyně mi říkaly: já vás znám, odněkud vás znám...

Foto

A pomohla jste jim nebo jste je nechala tápat?

Foto

Cha, tak tomu říkám skvělá příhoda. Paní Brožová si možná tehdy myslela, že jste zvolil originální způsob, jak se jí přiblížit.

Foto

J12a35n 59A75n95d52r61l26e

25. 5. 2023 4:07

Vite, tohle je moje citlive tema...

Po lehke mozkove prihode pre cca 10ti lety jsem se uzdravil temer stopro, nastesti, ale jednu ujmu mam, a tou je totalni nepamet na jmena

to si neumite predstavit, jake jsou s tim spojene trapasy... pletu si deti, vnoucata, zeny, milenky, spolupracovniky, spoluzaky na srazech, veritele, dluzniky, no hruza.... nekdy o tom mozna napisi... mila Frantisko :-)

Foto

Niekedy si človek tým pomýlením, môže privodiť aj príjemný zážitok, ja som raz písala správu kamarátke Gábinke na mesenger a pomýlila som sa a poslala som ju uplne neznámej Gábinke, s ktorom sa dodnes priatelím a dokonca sa navštevujeme aj keď je zďaleka.

Foto

Janka, tak to je báječná historka s úžasnou pointou. Záměna jako jedna z nejhezčích náhod!!!

Foto

Já jsem už byla podobná tolika lidem.😀

Nedávno paní ve vlaku:"Nejste z Hradce? Jste hrozně podobná jedné bývalé kolegyni!"

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS